| Papusel24 a întrebat:

Mi-am cumparat zilele trecute niste espadrile super dragute, problema este ca stangul intra perfect insa dreptul nu...nu intra calcaiul....cum as putea sa fac sa ii largesc? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimus02 a răspuns:

Iti iau o pereche(sau mai multe) de sosete groase si inaclti pantofii, dupa care cu feonul ii incalzesti.
Sau ai putea pune niste pungi cu apa (recomand pungile acelea groase, ca sa nu se sparga)si sa ii bagi la congelator. Apa se dilata cand îngheață si asa pantofii se vor lărgi +pe caldura asta o pereche de pantofi reci iti poate ridica moralul

| Papusel24 explică (pentru Anonimus02):

Am incercat metoda cu feonul si a functionat! Multumesc!

| Anonimus02 a răspuns (pentru Papusel24):

Ma bucur

3 răspunsuri:
| Alicaaaa1997 a răspuns:

De dai cu o cremă pe picior ca să alunece piciorul în ele şi le porți prin casă până consideri tu că s-au lărgit.