| cucciolina12 a întrebat:

:* Mi'am taiat parul' foarte scurt SHi nu stiu km sa fac sa creasca repedeee sad >.< Imi pare ff rau ca m-am tuns. Daca m'as da ca ulei de rici sau ulei de maslina mi'ar crese? Funda happy

Răspuns Câştigător
| OanaSimpluu a răspuns:

Cu ulei de recin ai sanse happy. Am incercat si eu! ^^ Succes.

6 răspunsuri:
| georgyana98georgy a răspuns:

Paiii...parului nu mai ai ce ii face sa creasca mai repede, acum daca l-ai taiat nu regreta! happy Oricum o sa iti creasca dar uleiul de ricin si de masline ajuta mult parul happy
Succes! Si sa stii ca si parul scurt poate fi foarte elegant happy

| BubblesDoubleS a răspuns:

Da, creste mai repede cu ulei de ricin.
Aa, de curiozitate.
Stii ce e aia gramatica limbii romana? Da ortografia?

| cucciolina12 explică (pentru BubblesDoubleS):

Shht.winking Nu te'a bagat nimeni in seamawinking... asa ca Jeeet tongue

| stillhartu a răspuns:

Da, poti incerca si cu acele uleiuri, dar nu te astepta sa faca minuni si intr-o saptamana sa-ti fie parul cum a fost. Deocamdata nu ai ce face mare lucru decat sa astepti si sa lasi "natura" sa-si urmeze cursul happy.