| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...Nici nu stiu ce intrebari sa mai pun.
Gataaa. stiu kiss
Dati-mi imagini cu modele de unghii pe care mi le-as putea face singura.

PS : Am la dispozitie culoriele : alb, portocaliu, negru cu sclipici si simplu, albastru, galben, mov cu sclipici, rosu, roz si lac simplu si cu sclipici. Funda :*:*:*

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Pai poti da iti afci unghia mai deschisa si intr-un colt sa iti faci o inmioara sau o floricica cu o culoare mai inchisa sau poti sa tragi niste dungulite cu o pensula mai subtire.
Pa, pa.