| 5yr0Kk a întrebat:

Nu prea stiu sa ma imbrac cand ies in club.(ies cam rar)
Sunt baiat si am 16 ani
Sunt mai plinut dar nici foarte tare si as merge pe o combinatie cu blugi pentru ca in blugi ma simt bine
Am cam 1.7 si aproximativ 70KG
Ceva idei?
Multumesc!

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Blugi clasici inchisi la culoare, eventual cu rupturi daca esti mai trendy.
In rest depinde de club. Intr-un club mai elegant sau de fite ia o camasa simpla, alba sau neagra si pantofi sau ghete.
Daca e un pub, club studentesc sau nepretentios, ia un tricou, preferabil alb, negru sau gri si tenisi sau chiar air max.
Ca accesorii ceas si curea de piele cu o catarama nu prea mare. Intr-un club pretentios merge si un papion.
Peste geaca de piele, fas, sacou sau palton.