| PinkSugar a întrebat:

buna TPU! nu stiu cum sa imi mai fac >>parul parul meu este drept si este peste umar dar nu vreau chesti de impletit sau cocuri ca nu-mi plac >>>plz help me >>

5 răspunsuri:
| roxyutza21 a răspuns:

Fa-ti bucle cu placa sau mergi la un coafor o sa iti stea bine si se si poarta sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| akaa a răspuns:

Ai putea sa incerci sa cil faci putin carlion. Sau daca vrei drept drept foloseste placa. Si daca il vrei creponat poti sa il faci tot cu plana. Formele alea jumate de triunghi.
fundita? big grin

| cocos_3232 a răspuns:

Tunde-l model bob

| KikuriShibata_9919 a răspuns:

Pai incretestetil cu placa si lasa-l desprins.arata super http://www.youtube.com/user/bubzbeauty#p/search/0/0iB4Sp3zdqE

| foreigneyes a răspuns:

Cel mai drăguț mi se pare să fie dat cu spumă și sa aiba bucle mari și puțin ciufulit, ca să aibă un look cât mai natural.