| VisuriNegre a întrebat:

Buna TPU.happy. Nu stiu cum sa ma imbrac la banchet.sad. As vrea o rochita cu talie sub sani.winking. si mulata cu o pereche de sandale si accesorii.happy. Ar merge? La par nu stiu cum sa ma fac, ma gandeam sa merg la coafor.happy. Sunt satena-tunsa pe rotund fara breton.si parul peste umeri.happy. Aaaaa si inaltimea o am 1:45. Oricum mai vreau pareri. v-am :*.happy.

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Rochia merge dar nu cred că s-ar potrivi cu sandale, poate mai degrabă cu niște opincuțe : http://www.google.ro/......tp?/imgres
La păr ai putea să îți faci bucle și nici nu e nevoie să te duci la coafor ai nevoie decât de o placă și dacă nu ai tu sigur una din colegele tale o să aibă la ea.

| TifaLockheart a răspuns:

Fiecare are gusturile lui dar iti pot da o idee

Eu am fost imbracata intr-o rochie neagra scurta cu corset la spate, jos un fel de tutu si fara bretele -tipul asta de rochie iti scoate in evidenta talia.
Incearca sa nu porti prea multe accesori - un colier maricel si un inel mare sunt mai mult decat de-ajuns happy
In picioare ar merge pantofi auri/arginti de aceeasi culoare cu plicul arata foarte bine happy.
Esti destul de micuta la 1.45 -cauta pantofi dar sa aiba si platforma si toc de 12-15 cm (Nici eu nu sunt prea mare am 1.60 iar pantofi m-au scos in evidenta)

In legatura cu parul :
-drept prins intr-o coada arata foarte sexy
-ondulat daca e mai lung (eu am bagat extensii de 60 cm si le-am ondulat - parul il am un pic mai lung ca al tau.but just a little happy )