| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Nu stiu daca mi s-a postat intrebareabig grin, dar daca da imi cer scuze.Deci, peste cateva zile este nunta fratelui meu si habar n-am cum sa mi fac parul(mentionez ca este lung pana la jumatate spatele si saten deschis) am ochii caprui. va rog niste idei cum mi l-as putea aranja.Pls:* cele mai multe si mai bune vor primi fundita:*

Răspuns Câştigător
| sefwefhiff a răspuns:

Cauta pe google scoate la imprimanta si experimenteaza

4 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Poti incerca asa:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://coafuri.info/coafuri-de-mireasa-2011/modele-coafuri-mireasa/

S-aau du-te la coafor spune-le ca te duci la o nunta si ele vor sti cu exactitate o coafura speciala pentru tine

Fundita?;;)

| EmaEmax a răspuns:

1.Iti ondulezi parul (daca nu ai ondulator iti poti creea buclele si cu placa),il tapezi pentru mai mult volum,folosesti putin fixativ, iti faci o carare pe mijloc si iti aranjezi putin bretonul, la sfarsit poti adauga un mic accesoriu in par ca de exemplu o fundita si putin sclipicibatting eyelashes

| mary110 a răspuns:

Npk cu mare drag daca mai ai nevoie de ceva scrie-miwinking