| All3 a întrebat:

TPU!
Nu stiu daca stiti, dar am vazut in multe videori pe youtube o vopsea de par "Manic Panic", as vrea sa stiu daca asa ceva exista in Romania, mai precis in Brasov big grin Dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Daniichu a răspuns:

Da exista. Anyways. Uite siteul de unde poti comanda produsele [ tin sa precizez ca au toata gama Manic Panic colors + extensile care se potrivesc ] https://fuelthearmy.com/....../index.php

Stiu sigur ca siteul acesta este sigur pentru ca o cunostinta de-a mea si-a comandat si ea. ^-^ Oricum sper ca te-am putut ajuta.

1 răspuns:
| bd a răspuns:

Culorile sunt geniale dar nu am vazut prin Brasov sad