| LaraMaya a întrebat:

nu titi daca e si sezonul 2 din You're Beautiful?
Sau din Boys over flowers sezonul 2?
Si..ati putea a imi dati niste seriale coreene care sa semene cu atea playful kiss, kpop survival.big grin sa semene cu astea.Va rog. puppy dog eyes o sa va dau funda si vot.happy

Răspuns Câştigător
| SoreeeStackhouse a răspuns:

Nu cred ca o sa mai fie sezonul 2 la niciunul din cele doua...sad iar alte seriale care sa semene...hm a-s zice dream high, flower boy ramyun shop, heart strings si reply 1997

2 răspunsuri:
| DolceKiss a răspuns:

O sa se facă sezonul 2 din Boys over Flowers happy Deocamdată a fost facut public doar teaserul.Alt serial,, gender changer,, ar mai fi To the beautiful you happy

| BlueHeart24 a răspuns:

Din pacate nu o sa mai apara si sezonul 2 la cele doua drame, desi mi-as dori...sad
uite, urmatoarele drame care mi-au placut la fel de mult : Emotii profunde (e cu Yong Hwa, vocalistul de la CN Blue), Printesa mea (My princess), Gradina secreta (secret garden), Love Rain (cu Yoona din SNSD) sunt mai mult, insa nu imi aduc aminte acum, dar o sa iti mai las happy chiar trebuie sa te uiti la cele pe care ti le-am enumerat mai sus, sunt foarte interesante happy