| Ameliedream a întrebat:

Buna TPU ofer fundita cine imi spune daca a cumparat de la teleshoping Slim 'n lift aire daca e bun strange si ce marimi ati dat

2 răspunsuri:
| PanaDeIdei a răspuns:

Uite, eu nu am comandat de la teleshopping, dar iti dau un sfat... mai bine gasesti in magazine, nu te lua dupa ce spun cei de acolo: ca sunt cele mai ieftine etc. In magazine le gasesti si de 5 ori mai ieftine si iti zic sigurwinking am vazut acel aparat de masaj relax and tone cu 90 de lei daca nu ma insel big grin. Si inca ceva, nu da banii aiurea fara sa vezi inainte pe pielea ta produsul. In magazine te lasa sa le testezi.

Sper ca te-am ajutat :*

| Diana6185 a răspuns:

Mama mea a cumparat si iti pot spune ca este foarte multumita de elwinking. Este o metoda usoara de a-ti ascunde kilogramele in plus, sper sa iti fie de ajutor!