| Anonim0100 a întrebat:

TPU! Parul filat arata mai bine, si se aranjeaza mai bine?

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Eu m-am filat acum 2 ani si aveam parul super!
Era cam scurt si nu-l puteam prinde bine, imi ieseau cateva fire, dar mi-a crescut acum si e suuuuuuper!winking

| Anonim0100 explică (pentru inconscient):

Si sa-n teleg ca iti sta mai bine? Se aranjeaza mai usor si arata mai bine filat?

| inconscient a răspuns (pentru Anonim0100):

Mult mai bine, nu glumesc, mai ales cu breton!

| Anonim0100 explică (pentru inconscient):

Asta voiam sa stiu!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,arata si se aranjeaza mai bine

| Kasia a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...mie imi place ca parul sa fie la o lungime cat de cat egala plus ca filatul iti ia mult din volum.

| Uza a răspuns:

Da,mi se pare cea mai frumoasa tunsoare. Eu asa ma tund de cand ma stiu.
Se aranjeaza mult mai bine, e mai moale, mai lejer, mai flexibil, intr-un cuvant MINUNAT!:X