| MescaMascalina a întrebat:

Parul meu este mediu ca lungime si nu prea are volum, desi este des. As vrea sa stiu cum ii pot da mai mult volum, am incercat o groaza de sampoane care sunt special pentru asta si nimic nu merge. Sau cum sa il coafez in asa fel incat sa aiba volum sau un aspect mai "ciufulit". Funda:*

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna, ar trebui sa mergi sa il filezi, si sa ii explici celei care ti-l fileaza ca vrei pentru volum, o sa te ajute mult filatul la volum, mai ales daca stie ce sa faca si unde sa lucreze cea care te tundewinking
exista multe balsamuri de par pentru volum, incearca cel de la Wash & Go, e foarte bunwinking
Bafta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deenni a răspuns:

Il poti tapa sau te poti tunde in scari pentru mai mult volum sau dupa ce te speli pe cap usucate cu capu il jos :d