| Thisismee a întrebat:

Pe 14 februarie e ziua lui fratele meu.As dori sa-i fac o petrecere surpriza. Dar nu stiu cum! Va rog ajutati-ma! Face 4 ani.

Răspuns Câştigător
| krlla a răspuns:

Spune.i mamei tale in primul rand pentru a te putea ajuta poate face ea ceva de mancare pentru petrecere sau ca comande o pizza sa te ajute la decoratiuni dar sa nu stie fratele tau, ar trebui ori sa.l lasi la un prieten ori sa stea cineva inainte de petrecere in camera lui ca sa.l retina si in timp voi aranjati decoratiunile ( baloane, etc).Si desigur ar trebui invitati prietenii lui pentru a fi si mai fericit. Si ar trebui si un tort.love struck Iar cand vine el va ascundeti si spune.ti SURPRIZA, LA MULTI ANI! Crede.ma, i.ar placea love struck!

4 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Pai agaţa şi tu nişte stelute, maimutoi, etc. Daca vrei poţi chema şi caţiva prieteni de-ai lui.Ii poti pregati un tort sau poti cumpara prajituri.Organizează cateva jocuri gen V-aţi acunselea.Te mai poţi gandi şi tu la ceva că tu îl cunoşti cel mai bine.Baftă!

| axeldavid a răspuns:

Vorbeste cu parinti, faceti un plan si nu-i spuneti de ea

| Postoo a răspuns:

Sfatul meu: Arunca multe baloeane umflate prin camera, asta o sa-l distreze mult la varsta lui.

| specr a răspuns:

In primul rand sa nu afle.Pedepsestel pentru al speria si sa creada ca nu i se va face ziua. Dupa invitai prietenii acasa sau unde o faci.Si dupa il aduci pe fratele tau spunandu-i cal duci la bunica.Eu asa am facut cu fratele meu.