| anonim_4396 a întrebat:

Pe 14 iunie merg cu clasa in tabara ( sunt a 10a) si nu stiu ce costum de baie sa-mi iau,, pentru ca sunt foarte slaba, am 1, 70 m si 52 de kg,,, 90-64-95 astea sunt masurile.
Fetele din clasa zic ca sunt numai bine, mai ales in costum de baie o sa arat super dar eu nu am aceeasi parere.
Eu ma vad in oglinda chiar foarte slaba, nu-mi place deloc.
Exista anumite trucuri care ma fac sa arat mai grasa? Am inteles ca imprimeurile colorate pe costume de baie dau volum thinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La masurile care le ai; orice fata ar fi geloasa pe tine.Nu slaba ci supla sa te consideri.Multe fete se plang ca nu stiu cum sa-si dea kilogramele jos si tu de asta te plangi? Iti raspund: zambeste si fii fericita ca ai masurile astea.La inaltimea ta se potrivesc foarte bine. I-ati un costum care crezi ca iti place si masacreaza invidioasele.happy Succes!

| WUB a răspuns:

Dimensiunile perfecte la o femeie sunt 90-60-90, dar acum tie cred că îți stă perfect.
Nu te îngrășa!