| PisyNumy a întrebat:

Bună TPU peste o saptamana ma duc la un gratar si nush cu ce sa ma imbrac... imi dati niste sfaturi si idei... funda... :*

Răspuns Câştigător
| nightwish12356798 a răspuns:

Presupun ca vrei sa atragi privirea cuiva, in fine asta nu ma priveste, imbraca-te cu ceva comod si lejer cum a spus si Madalina. De fapt imbraca-te cum vrei, sunt sigura ca pana acum nh te-a imbracat mamica asa ca simte-te bine in pielea ta si nu pune accent pe haine

4 răspunsuri:
| madalinayo123 a răspuns:

Daca esti fataa ia'ti un tricou mai lejer si o pereche de pantaloni scuri si bascheti, sa fi imbracata cat mai lejerwinking:*Fundapuppy dog eyesbatting eyelashes

| iamSeBy a răspuns:

Niste haine cred ca ar fi ok... Daca nu, imbracata in pielea goala, cu mainile in buzunar. O sa fii apreciata de baieti thinkingwinking

| DatMikassa a răspuns:

In mici.

| PisyNumy explică:

Ms si tie madalina