| Cristinuș24 a întrebat:

Pot sa ma dau cu corector fara a mai aplica si alte creme?

Răspuns Câştigător
| Blackrose4 a răspuns:

Acel BB cream de la Garnier, Miracle Skin Perfector Oil Free, este special conceput pentru tenul gras. Merită să-l încerci.
Eu le recomand şi pe cele de la Vichy.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca tenul tau nu are descuamari.

| Blackrose4 a răspuns:

Dacă nu ai un ten prea problematic, poți. happy

| Cristinuș24 explică:

Daca dauneaza pielii, puteti sa imi recomandati creme? Este buna cea de la Garnier (BB cream); am tenul gras

| Blackrose4 a răspuns (pentru Cristinuș24):

Acel BB cream de la Garnier, Miracle Skin Perfector Oil Free, este special conceput pentru tenul gras. Merită să-l încerci.
Eu le recomand şi pe cele de la Vichy.

| Zaida1998 a răspuns:

Bună Cristina.
Da, poți să te dai cu un corector fără a mai folosi și alte creme.
Cel puțin aplic corectorul direct. happy

| Thecurlylion a răspuns:

Poți, dar în timp o să dăuneze pielii.