| biutzaB a întrebat:

Poti sa iti prinzi parul daca esti tunsa bob? Vreau sa ma tund bob drept si in spate vreau sa fie pana pe la umeri.credeti ca voi reusi sa imi prind parul? ca nu prea imi dau seama am parul un pic mai lung de umeri happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Cred ca da, ai putea sa ti-l prinzi intr-o coada. dar iti spun o sa fie foarte mica laughing). Adica stiu din proprie experienta.
P.s. Sa ti-l prinzi jos, nu sus laughing) [ intelegi tu ] ca sa il poti prinde.
Pa, pa.

| faramatania a răspuns:

Cred că se poate prinde, totuşi, cam la o asemenea lungime.
http://www.mujer.ro/......breton.jpg

| AceAl3 a răspuns:

ASculta-ma eu sunt tunsa bob dar nu iti poti prinde parul in coada de ex doar capetele dar arata groaznik...