| Sweetdreamsyou a întrebat:

Buna,TPU! Puteti sa imi recomandati niste firme care au luciuri de buze bune? Vreau ceva ce pot purta si cand sunt la scoala sau pe afara. Ceva de adolescente.
Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Blackrose4 a răspuns:

Ceva accesibil la preț?
Eu ți le recomand pe cele de la Bourjois sau pe cele de la L'Oreal.

1 răspuns:
| 19iuly19ko16 a răspuns:

Buna! Desi e o firma cunoscuta, cauta la Avon, eu am dat 17 lei, esti luciu de de buze si miroase a cirese. O alta firma de strugurele este Labello, hidrateaza foarte bine, dar se gaseste numai in Germania.
Daca vrei si hidratare si luciu, mergi la orice farmacie pentru ca sunt niste luciuri de la Nivea parca si sunt 10 lei.
Sper sa gasesti!