| oanaoana_5102 a întrebat:

puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste farse interesante pentru 1 aprilie? fundita love struck

4 răspunsuri:
| Florinaa14 a răspuns:

Poti pune pasta de dinti sau lapte de corp pe manerul usii, poti coase pe cineva de pat noaptea sau poti spune ca e cineva in wc si cand acei oameni se duc sa vada ce-i in wc u ii inchizi,.la scoala poti sa le spui la colige: -HEi uite, ti-a cazut capu pe jos.sau ii zici la un prieten :-ma crezi ca fac mana mea sa miroase a parfum... si freci cu degetu in palma.ii dai sa miroase si cand pune mana pe fata ii dai o palma in mana,,, sau poti zice ca :daca ai mana mai mare dacat capu ai cancer si cand pune mana pe fata la fel ii dai una peste mana cum ar veni ca vrei sa bati palma cu el numa ca el are mana invers sper ca te-am ajutat Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| adry24 a răspuns:

Poti sa pui o galeata cu apa deasupra usii dar este clasica deci puna un bolovanlaughing
sau daca u nu vrei poti face alt cumva ia-ti un sarpe de jucarie si baga-l in frigider iti zic eu e haios cand il vad parintii sau cineva

| adry24 a răspuns:

Poti sa iti iei un sarpe de jucarie si sa il pui pe masa iti zic eu toti se vor speria si va fi haios