| ilusion a întrebat:

BUNA TPU.rolove struck.Am si eu o intrebareee... Ce ar trebui sa fac sa nu mai am parul tocit?! Am parul foarte tocit si nu vreau sa ma tundsad... dau FUNDA:X pentru cel mai bun raspuns:*

3 răspunsuri:
| ButterFly_8644 a răspuns:

Cel mai bun raspuns, tunde`l! sau cel putin tunde varfurilewinking

| Lili_9579 a răspuns:

Buna! Am scris un articol util despre ingrijirea parului si problemele cu virfurile despicate, iata linkul http://www.fetelespun.ro/articole/ingrijirea-parului/
Poti folosi masti naturale, uleiuri, evita placa, etc. Dar, din pacate, virfurile tocite nu se vor "uni" la loc, deci parul iti va spune multumesc daca il tunzi putin din cind in cind. Curaj! :D

| Pufulete_4230 a răspuns:

Incearca o masca de par cu ulei de masline si albus de ou.