| frumusik2014 a întrebat:

Saptamana viitoare organizam o petrecere inainte de absolvirea facultatii. Am o rochie crem cu o bentita gen curea pe care o voi purta sub roba. Voi ce spuneti, ce pantofi s-ar potrivi? Negrii sau crem? Evident un toc de 8 - 11 cm.

Răspuns Câştigător
| Tufeanu_Razvan_1998 a răspuns:

Merg pe negri si pe langa asta presupun ca intrebi asta pentru a fi mai atratctiva
O chestie misto o gasesti pe youtube Pe canalul CurosityLand Exista un episod despre fete si baieti atracti reciproce etc daca nu intrebia asta pentru a devieni mai atractiva ignora ultima parte :#

2 răspunsuri:
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Tinand cont ca porti o rochie crem eu ti-as recomanda sa iei pantofi crem. Tinand cont ca se asorteaza bine.

O zi buna,
-Helper69.

Răspuns utilizator avertizat