| Mikaaa30 a întrebat:

Se apropie balul primaverii si eu danzez in spectacol. Cei care organizaza balulne-au spus ca la vestimentatie sa fim imbracati cat mai colorat. Am o pereche de pantaloni galbeni si o vesta de blugi cu floricele colorate, dar nu stiu cu ce sa la asortez si...in picioare am tenesi colorati si mai sclipitori. Parul m-am decis sa-l fac ca la balul anterior : doua cozi foarte, forte, foarte tapate ( umflate ) si am cercei cu pene! Ma puteti ajuta cu ce sa asortez [ zic tricoul ] cam cum sa arate si culorile si daca aveti alte sugestii... Ms mult! :*

3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Pai si acea vesta ce culoare are floricelele?

| alianonima123 a răspuns:

Pantaloni galbeni, vesta de blugi cu floricele colorate, tenesi sclipitori, cercei cu pene ...eu sunt de parere ca ar trebui un tricou de o culoare, fara imprimeuri. Poate ar merge un tricou de o culoare deschisa... Acum ramane sa te imbraci si sa vezi cum iti sta.

| Mikaaa30 explică (pentru alianonima123):

Am purtat un tricou bleumeren pe care scrie " NEW ICONS "! m-a ajutat sfatul tau! mersi