| Biby a întrebat:

Se mai poarta bobul asimetric, genul asta? http://www.google.ro/......tp?/imgres 306&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=332&vpy=347&dur=3098&hovh=19 2&hovw=160&tx=89&ty=130&ei=xP7PTLWDKMnOswadxOCfAg&oei=wf 7PTOjzO4zk4AbY0ICDBw&esq=2&page=2&ndsp=16&ved=1t:429, r:1, s:15&biw=1024&bih=641
As vrea sa stiu daca se mai poarta ca vreau sa ma tund asa maine.
Fundita!

Răspuns Câştigător
| xl0llip0px a răspuns:

Se poarta... dar era mai la moda anul trecut.insa nu conteaza daca se mai poarta. daca iti va sta bine conteaza. daca ai forma fetei ovala atunci ai sanse foarte mari ca sa iti stea super. daca ai fata mica si rotunda ai la fel sanse sa iti stea bine.insa nu atat de mari.insa daca ai fata patrata si mare.bob-ul nu e cea ma buna alegere.happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda se mai poarta depinde ce forma ai la fata daca esti ovala cred ca vei arata bine