| pinkobsession a întrebat:

Buna TPU si restul:*! Am o mica " dilema" ca sa zic asa am gasit o rochie superba pentru banchetul de a 8 dar rochia aceasta costa 7 milioane credeti ca merita sa dau atatia banii pe eabatting eyelashes? Funda:* cine imi da un raspuns care sa imi placa!

8 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

Nu merita sa dai atatia bani pe o "bucata" de material care probabil o vei purta doar o singura data in viata.

| MMihai a răspuns:

Nu merită.

| imyu a răspuns:

Pai eu as spune ca nu, dar cumpar-o daca mai ai unde sa o porti dupa aceea. Oricum, pana cand o sa te duci la majorate o sa cresti, deci de aia zic ca nu. :d

| LoveTVD a răspuns:

Buna! Si eu sunt clasa a8a si de abia astept banchetul! Dpa parerea mea nu iti ia rochia pentru ca :
1.Este destul de scumpa...
2.Mai bine te duci la croitoreasa si iti faci una pe placul tau!
3. Poate o sa fie singura data cand o sa o porti!
Sfatul meu este sa te duci si sa iti faci una pe placul tau si sigur te-ar costa mult mai putin! gandeste-te ca nu e numai rochia de cumparat ci si pantofii accesoriile + par machiaj. Sper ca ti-am fost de ajutor! Numai bine!

| ramonica1979 a răspuns:

De ce nu imprumuti de la cineva sau sa inchiriezi...parca e o suma prea mare totusi...

| glamqueen a răspuns:

Costa destul de mult... doar daca e un model care nu iese din trend in uramtorii 2-3 ani. www.rochiirochitesifustite.ro - poate gasesti ceva pe placul tau, preturi intre 100 lei-500 lei, chiar daca o stramtezi/scurtezi nu ajungi la 700 lei!

| LostHeart a răspuns:

Eu zic ca nu merita...700 de lei este cam mult.Chiar nu merita. poti gasi si alte rochii de buna calitate si care sa coste mai putinwinking. In locul tau nu as lua-o pentru ca ar fi o risipa de bani...cu bani acestia ai putea sa iti iei mai multe lucruri chiar folositoare, sau chiar sa mergi intr-un weekend la munte cu prieteniiwinking sper ca ti-am fost de ajutor si daca iti place rasp meu da fundita pls love struck

| glamqueen a răspuns:

Costa destul de mult... doar daca e un model care nu iese din trend in uramtorii 2-3 ani. www.rochiirochitesifustite.ro - poate gasesti ceva pe placul tau, preturi intre 100 lei-500 lei, chiar daca o stramtezi/scurtezi nu ajungi la 700 lei!