| Beautifullady189 a întrebat:

Stie cineva daca mai pot sa ved conversatiile pe care le-am sters? Funditoi maree si dragut ca minewinking!

6 răspunsuri:
| Katczinsky a răspuns:

Nu mai poti sa vezi. E Android, nu PC. Nu ai cos de reciclare sa cauti. Ce e sters pe telefon, e bun sters. happy Cheers!

| Beautifullady189 explică (pentru Katczinsky):

Dar conversatiile de pe Facebook? Sau nici n-ai Facebook?batting eyelashes

| Katczinsky a răspuns (pentru Beautifullady189):

Nu draga, nici de pe facebook nu poti recupera conversatii. Ai dat delete pentru ca nu le mai vroiai acolo. Cei de la facebook nu s-au gandit la un buton "Show previous deleted conversation". Care ar fi scopul pana la urma?

Da, am si eu facebook, dar e "prafuit" tot. Il folosesc doar sa vad noutati fara sa atrag atentia. Desi in ultimul timp e nefolositor, si intr-un fel porno. Invatatul imi ocuma majoritatea timpului. happy

| Beautifullady189 explică (pentru Katczinsky):

Bine zis! Eu il mai folosesc sa vorbesc cu sora mea din strainatate...Acum toti incep sa puna chestii porno pe Facebook...Si merge foarte greuwinking

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Din moment ce e sters, ramane sters. Doar sa nu fie arhivate. In cazul asta du-te la mesaje si in partea dreapta apare o scris "mai mult" dai acolo si dupa "arhivate". Daca nu sunt nici acolo conversatiile inseamna ca au fost sters definitiv

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Nu.odata ce le-ai sters nu ai cum sa le mai vezi.