| mirelabalexe a întrebat:

stie cineva de unde se pot cumpara pantofiori care ii are Lora-Puisor(videoclipul)? si inca o intrebare si gata
A-ti incercat vreodata aparatele de epilat cu laser acasa? cele care se vad cu pret de 1000 de lei etc, functioneaza? multumesc si o sa rasplatesc cu fundaaaaaaa pupi

1 răspuns:
| emmachan24 a răspuns:

Chiar nu iti recomand sa te epilezi cu laser acasa. eu una ma duc la cel mai bun salon din oras. crede-ma un aparat, unul singur e in jur de 17 mii, plus ca cele de la salon trebuie sa faca niste cursuri, asa ca cel mai bine ar fi ca si tu sa mergi la salon