| alexandra21maria00preda a întrebat:

BUNA TPU,
Stie cineva niste sfaturi pentru cum sa fi in pas cu moda?
FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| VioCrazy a răspuns:

Eu cred ca esti la moda daca esti TU insati. Nu este necesar sa-ti schimbi stilul.Doar pentru a fi in pas cu moda...
MODA SE SCHIMBA Repedewinking
Cumparati haine care iti plac si in care te simti bine big grin
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| KittyCAT01 a răspuns:

5 reguli prin care sa fii in pas cu moda

1. Nuante de crem, maro, portocaliu, rosu fac valuri in acest sezon! Tot in materie de imbracaminte, dantela se mentine ca un accesoriu perfect pentru o tinuta eleganta.

2. Ghetele / bocancii militaresti, mocasinii de inspiratie masculina, dar si cizmele peste genunchi, botinele negre sau nude si pantofii cu talpa ortopedica sunt in mare voga.

3. Fularele/esarfele/salurile de stiluri diferite sunt mereu la moda si pot completa orice tinuta!

4. Poarta curea subtire! Daca pana acum, curele late forfoteau pretutindeni, sezonul asta cele subtire le-au surclasat clar!

5. In privinta gentilor, lucrurile sunt evidente! Acestea nu mai sunt demult doar un simplu accesoriiu folosit mai ales pentru aspectul practic! Ele sunt indispensabile in orice tinuta. Principalele 4 directii din acest sezon sunt: gentile cu finisaje din blana artificiala, gentile de inspiratie retro, gentile din piele si gentile cross-body.
+ sa nu uitam de geaca din piele, un must have happy
pa, pa

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Uite-te în revinste, pe net şi la restul şi îmbracă-te ca ei. Oricum pe la magazine nu găseşti decât ce-i la modă, foarte rar altceva.