| IIIx333III a întrebat:

Stiti ca maine[22 februarie] am carnaval la scoala. Mi-am gasit costumatia pe care am vrut-o la un magazin specializat de costume. Ma voi imbraca in drac. O rochie scurta si rosie cu corset, cu o coada la spate, cornite de drac si niste balerini negri. Credeti ca il voi cuceri pe baiatul de care imi place? Ce replici ar trebui sa am? As avea sanse sa fiu aleasa ca cel mai frumos si oiginal costum? Cel care imi va raspunde la toate intrebarile si imi mai da si sfaturi va primi garantat funda. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Bubulet a răspuns:

Da...Hei baiatu vrei sa vii in iad! da va fi super.adica mie imi place...
Sfat:fii originala...prefate in calduri. danseaza cel mai bine! si date pe langa acel baiat de care iti place![funda]?

2 răspunsuri:
| Bubulet a răspuns:

Ms pentru fundita iubbig hug daca vrei da`mi id tau pe privat thx:X