| ioana0013 a întrebat:

Stiti cumva cu ce produse pot sa-mi decolorez parul(precizez, NU vopsea ) ca sa-l am din saten deschis un castaniu deschis!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! eu nu iti recomand sa incerci toate prostiile pe care ti le zic unii aici. Te poti duce la farmacie si acolo vei gasi cu siguranta ceva decolorant pentru par si la supermarket-uri/mall-uri unde sunt raioanele de cosmetice. Nu incerca toate prostiile pentru ca nu sunt bune, risti sa iti strici parul pentru ca aici depinde de parul fiecaruia!
O zi buna! :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foloseste decolorant

| allige243647 a răspuns:

Decolorant.;;
Bafta!

| helpyou03 a răspuns:

Cu decolorant.dar nu iti recomand...o sa iti para rau.din cate vad esti micuta si nu merita sa incepi de acum sa iti strici parul.invata sa iti iubesti parul si culoare asa cum suntwinking