| Didi908 a întrebat:

Stiti cumva daca este bun fondul de ten la roche posay toleriane? Cat de bun este cam cat costa si daca acopera bine cosurile sau/si penele rosii de la acestea.

4 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Este in jur de 70 de lei.
poti citi despre el aici http://loloablestuff.wordpress.com/......ne-review/

| LoriLoL a răspuns:

In general sunt produse de calitate.insa daca vrei acoperire mare iti recomand la roche posay corecteur.este f bun

| pisicel12 a răspuns:

Eu as spune sa incerci un fond de ten de la avon iti sugerez Crema-pudra compacta Ideal Flawless este un fond de ten si o pudra in acelasi timp este foarte buna la un pret de 26 lei daca vrei ceva mai ieftin si bun incerca Fond de ten cu cosistenta usoara daca ai un ten care nu este incarcat si are pretul de 20 lei happy big grin Bafta!

| Dorinelaaa a răspuns:

Este in jur de 70 de lei.depinde de tenul tau.eu am avut si pentru mine nu este bun.mi se pare ca nu se intinde foarte bine pe fata si ti-o usuca. daca vrei sa folosesti un fond de ten bun iti recomand cel de la Loreal.