| gabriela02 a întrebat:

stiti cumva de unde imi pot lua haine ca a lui Violetta din serialul cu acelasi nume? multumesc! funda!

Răspuns Câştigător
| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna,Gabriela...
Din pacate Martina Stoessel (Violetta)
isi cumpara hainele din magazine, care nu sunt si la noi in Romania!
Intr-adevar sunt foarte frumoase...
S-ar putea sa gasesti fuste, plovere, curele asemanatoare prin New Yorker, H&M...si multe altele.
Iti urez succes!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

17 răspunsuri:
| Dainel a răspuns:

Oooo...da e foarte simplu...dai o tura pin in Spania (cred big grin), cauti studiou` unde o fost facut serialu si faci un raid garderobei big grin

| gabriela02 explică (pentru Dainel):

Foarte inteligent!

| Irimia_Maria_Emilia_1979 a răspuns (pentru gabriela02):

Scrii hainele violettei dai imagini si o sa gasesti haine violettei din podemos din habla si puedes si en mi mundo proba si dai clik pe una

| ywar a răspuns:

Din colectia "cambey" clasic happy

| svartirhimnar a răspuns:

Intră în televizor şi ia-ţi.

| gabriela02 explică (pentru svartirhimnar):

Daca nu stii sa raspunzi, nu mai raspunde!

| svartirhimnar a răspuns (pentru gabriela02):

Cum dracu să ai un răspuns la o întrebare aşa stupidă?

| gabriela02 explică (pentru svartirhimnar):

Daca e asa stupida nu mai raspunde!

| svartirhimnar a răspuns (pentru gabriela02):

Foarte interesant.

| gabriela02 explică (pentru svartirhimnar):

Mersiwinking

| zone3 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai vrea sa te imbraci ca ea... Mie unele tinute mi se par incredibil de incarcate, de aiurea... prea colorate, nu stiu. Dar studiaz-o si tu cu atentie si plimba-te prin oras, trebuie sa gasesti ceva.

| Tweety_5554 a răspuns:

Din terranova, takko sau diferite botiquri:*

| carinutza25dragutza a răspuns:

Buna. Nu stiu daca te ajuta cu ceva, dar violetta are haine personalizate (am vazut video din spatele culiselor).
In orice caz, te poti imbraca la fel ca ea si cu alte haine, asemanatoare, din H&M, New Yorker, Takko (acolo am gasit si eu chestii asemanatoare)

| carinutza25dragutza a răspuns:

Buna din nou. In Zara gasesti fuste gen Violetta. Mi-am luat azi o fusta ff draguta si chiar seamana cu ceva ce ar purta vio

| vikisim333 a răspuns:

Ia de la terranova sunt mii de modele am incercat, imi place

| violeta122333 a răspuns:

H&M,zara

| Irimia_Maria_Emilia_1979 a răspuns:

Scrii hainele violettei dai imagini si vei gasi haina din podemos din habla si puedes si en mi mundo proba