| Millis a întrebat:

sunt acum reduceri in mall-uri? funda! daca nu, cand vor fi?

7 răspunsuri:
| Husicel a răspuns:

Aseară am auzit că deja în unele magazine au începutbig grin

| onasis1961 a răspuns:

Din câte se spune după 7 ianuarie încep reducerile!
La mulţi ani!

| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Pai de astazi s-au deschis cam toate magazinele si am auzit la tv ca au mari reduceri cu pana la 50% la articole vestimentare.Si am fost si eu in mall de dimineata in Takko si mi-am luat cateva haine si bijuterii la reducere.Cred ca si in restul magazinelor vor fi reduceri big grin Fundita? puppy dog eyes

| bianca20 a răspuns:

Din cate stiu, dupa sarbatori sunt reduceri, pentru a se vinde restul produselor din stoc!

| CannbalCorpse a răspuns:

Dupa 7-8, incep reduceri de sezon. Sper ca te.am putut ajuta.

| ZuZuDuDu a răspuns:

Acum nu prea sunt dar incep de la 10 ianuarie!

| Reiikó a răspuns:

Acum in unele magazine sunt! Dar vor incepe pe 7-8 cel tarziu pe 10 ianuarie...