| bombonica22 a întrebat:

Buna TPU , sunt foarte ingrijorata acum am observat ca unghia mea se mai tinea in 2 firicele ( unghia de langa unghia mare .de la picior ) dar nu am pic de carne vie dupa ce am deslipit-o pe toata si era intreaga si groasa am vazut ca eu totus aveai inca o unghie pe dedesubt cand am luat-o si mie teama ca imi va creste unghia incovoiata , ceea ce e foarte inestetic .am cam o jumatate mica e unghie foarte stearsa .si restul e piele cam ciudata unde trebuia sa fie unghia . ce pot face ? creste la loc sau o sa o am incovoiata ?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Nu e normal sa iti cada unghia asa. Mergi la doctorul de familie si el cel mai prpobail te va trimite la un dermatolog.

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

*probabil

| PinkPanther a răspuns:

*probabil

| innabucharest a răspuns:

Https://www.facebook.com/carageagaby 1 like = 1 $ donat de facebook