| passenger a întrebat:

Sunt in cautare deun rimel bun pentru curbarea si volumul genelor. Am cele mai urate gene. Sunt foarte,forte,foarte scurte,rare si drepte (aica nu sunt curbate in sus). Am incercat sa mi le fac cu intorcatorul inainte si dupa ce ma dau cu rimel, dar se indreapta la loc dupa maxim 5 minute crying Nu stiu ce sa mai fac. La vara vreau sa le dau si cu ulei de ricin de doua ori pe zi...
Stiti un rimel bun (nu conteaza pretul) care sa-mi faca si mie genele curbate?
Funda!

5 răspunsuri:
| oo4099 a răspuns:

Maybelline New York The Falsies(sper ca asa se scrie)

| georgy_2003 a răspuns:

Buna,pai stai linistitha.shi ale mele nu sunt foarte arcuite, si ft.dese.dar eu cand le dac, imi satuu, acum depinde.Eu ininte foloseam,,SuperSocul ".i ft, bun pentruu volum, dar si pentru alungire.(Avon). Apoii am incercat de la Oriflem, unul foarte bun, dupa parerea mea.( is foarte multumita de el) si, merita.Nu costa nici 20, de lei. Nu mai st, exact cum se numeste, dar are 2 parti: una, pentru volum, si una pentru alungire. Eu te sfatuiesc, sa il incerci, i foarte bun! Sper ca te-am ajutath.pa pa :*

| Metamorphose a răspuns:

Îți recomand Scandal Eyes de la Rimmel London sau Colossal de la Maybelline (ăla galben laughing ). Eu le folosesc și sunt foarte mulțumită. Dă un search pe google și mai informează.te. Succes! : *.

Răspuns utilizator avertizat