| AlinaDaniela a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si se apropie sfaritul anului si am nevoie de idei pentru tinuta. as dori ceva pentru festivitatea de sfarsit si as dori ceva elegant ceva de genu camasa alba cu o fusta lejera neagra daca se poate si vreau sa ma duc la croitoreasa insa am nevoie de modele am cautat insa nu am gasit.cine ma poate ajuta.cu imagini daca se poate. cel care ma ajuta cel mai mult dau funda...

Răspuns Câştigător
| LaGrenouille a răspuns:

Eu sunt clasa a 10-a si clasa mea (fiind multe fete) s-a confruntat cu aceeasi problema, de aceea am propus doamnei directoare sa avem si noi tinutele pe care le au cei de a 12-a cu robe si cape si a iesit extraordinar. Ne-am simtit pregatiti sa infruntam liceul!
Insa, daca nu doresti asa ceva, incearca o camasa alba si o fusta mulata neagra +pantofi cu toc de 10 cm(sau fara toc) negru/alb si o coafura cu o fundita de par, ca a lui Lady Gaga, insa incearca sa-ti prinzi tot parul laughing.
Succes si sa fii cat mai frumoasa!:*

3 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Cauta-ti o rochita mai bine, dar depinde de stilul tauwinking

| dulcika23 a răspuns:

Eu mi-am cumparat ceva elegant de aici http://www.marissa.ro/ si de abia astept sa mai imi iau ceva. deja am pus ochii :)

| Tudoran_Lucia_1980 a răspuns:

Buna, iti pot recomanda o croitoreasa foarte buna din Bucurestii Noi, sector 1, dna Nuti tel 0728767141