| Deeiiutsa a întrebat:

Sunt in clasa a8a. mai am aproximativ3 saptamani de scoala....As vrea sa fac ceva spercial pentru a avea amintire de la fiecare coleg cate ceva...
]Vreau niste sfaturi...
P.S. >nu poze. poze oricum fac<
Vreau ceva mai special!
Multumesc anticipat!
P.S. ofer fundita.

3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Un tricou pliiin de semnaturi si amintiri, asta este perfect crede.ma

| Toto47 a răspuns:

Fa un oracol si pune'i sa completeze-http://ionut.pepenar.com/oracol-intrebari-martie-89/ si la sfarsit ii poti intreba daca vor sa iti faca o amintire (sa deseneze ceva dupa ce completeaza, ca un ramas bun) sau (daca te lasa ai tai, sau daca nu te lasa alegeti un colt pe care nu il prea frecventeaza), fa'ti curat in dormitor, cumpara un marker, si cheama'i la tine acasa sa iti semneze coltul, sau sa scrie ceva (ideea mea. incercata)

| Gheorghe_Marina_1993 a răspuns:

Pune-i sa-ti scrie cate o amintire pe un caiet sau un tricou sau pe ceva care sa dureze mai mult timp.