| 18missy a întrebat:

sunt intr-o clasa model, fita, sau clasa problema. Dar toate fetele de la mine din clasa se machiaza si eu nu sunt genul chiar asa cu nasul pe sus, imi place sa fiu naturala.Bine nu pot sa zic ca sunt singura din clasa, mai sunt cam 2-3.Toate celelalte se impart in grupuri si ne barfesc dar si noi de partea noastra ne batem joc de ele.Sincer chiar daca nu ma machiez imi place sa ma imbrac cat mai frumos si sa nu copiez pe altii... dar tot noi cadem cel mai bine in fata profesorilor.Acum rugamintea mea este, ar fi mai bine sa trec de partea lor... cele cu fite.nu stiu asa cred ca ar fi mai bine ca sa nu mai fiu barfita. dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Iţi recomand să rămai aşa cum eşti. Eşti modelul de fată care îmi place mie.Degeaba eşti fiţos, tragi din ţigară până o înghiţi, te îmbraci doar ca să araţi bine dacă nu te simţi bine în pielea ta.

5 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Am ras cand am citit ce ai scris u.
ce nesigurantza ai in cele descrise...
stii ce-mi dai de inteles ca ti-ai dori din tot sufletu sa faci parte din gasca celor cu ``fite``,
mai tu fii cum simti, cum ai zis si tu -nu copia pe nimeni-

| pixie17 a răspuns:

Be you! De ce sa fii asa cum nu iti place...doar ca sa nu mai fii barfita? Stay linistita cand te barfesc inseamna ca sunt geloase si rele fiindca tie iti sta bine naturala si lor nu. Funda?

| ROB3RT89 a răspuns:

In primul rand stilul vestimentar/macheatul este doar un ambalaj, mult mai mult conteaza caracterul, personalitatea nu fitele de lieceu! O sa ajungi la o varsta cand o sa fii mai matura si o sa privesti altfel lucrurile si ai sa intelegi ca persoanele barfite sunt in mare parte invidiatehappy

| calutuuuu a răspuns:

Stii cum se spune, daca nu esti barfit, nu esti invidiat!winking Bafta!
P.S: nu trece de partea lor, crede-ma, stai bine in banca in care esti!winking Pot spune chiar ca esti elevul perfectwinking Bafta cu fetele si sa ai un an la scoala cat mai bun!

| raducmustiuc a răspuns:

Nu te mai intreb in ce clasa esti dar banuiesc ca esti inca in gimnaziu... daca esti in liceu e cam grav. e o prostie sa iti pese asa de mult de ce crede lumea despre tine... bine ca ai vreo 2 colege cu care te intelegi bine, nu iti trebuie mai multe.