| DeepEyesClaudia a întrebat:

Sunt tunsa in scari, cam 2-3 cm sub umeri, am parul saten-inchis si ma gandeam sa mi-l fac permanent, dar cu bucle mai mari. Nu stiu, e o idee buna? Ar trebui sa imi fac de la radacini sau numai varfurile? Tot parul sau numai cateva suvite? Si, apropo, parul permanent se ingrasa mai greu?

Răspuns Câştigător
| andreiandre a răspuns:

Toate bigudiurile se pun de la radacina si nu stiu daca iti sta bine asta tine si de fizionomia fetei. Du-te la un salon si intreaba pentru ca ei stiu sa iti zica. Si eu daca te-as vedea ti-as zice daca ti-ar sta bine pentru ca sunt un stilist mai mic adica in devenire

2 răspunsuri:
| DeepEyesClaudia explică:

Am fata in forma de inima/ovala (ceva intre).