| kutzulake a întrebat:

Sunt un baiat in clasa a IX-a si asi dori sa-mi las parul lung ca un rocker. Insa nu sunt asa de sigur in ca consta asta, adica ar trebui la inceput sa fiu tuns peste tot cu acelasi numar sau nu are nimic daca in parti am parul ceva mai scurt ca in crestetul capului?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu are absolut nimic. Cu timpul crește și ăla, iar după o vreme poți merge la frizer să-ți aducă tot părul la același nivel, dacă vrei.

| kutzulake explică (pentru 0rlando):

Da dar totusi este o diferenta destulde mare, adica parat din crestetul capului este dublu decat cel din parti

| 0rlando a răspuns (pentru kutzulake):

Stai liniștit. Părul din creștet, crește mai repede și îl va ajunge din urmă înainte să arate ciudat.