| Madsss a întrebat:

Știe cineva un tratament Pentru prevenirea celulitei? (Pentru prevenirea sa, ca eu încă nu am, dar paza buna pazeste primejdia rea). Am auzit ca dacă nu ai celulita nu este bine sa folosești crema specială. Este adevărat?

1 răspuns:
| corinaeaproape a răspuns:

Salutare, nu cred ca are ce sa iti faca rau. Mama mea foloseste o crema buna de la " Vichy -Cellu Destock "care promite multe happy Mama este foarte multumita de el, si sa iti spun sincer chiar nu prea are deloc( 39 de ani )
Tousi cred ca costa ceva. daca nu, te poti freca cu cafea la duswinking
Nici crema nici cafeaua nu au ce sa iti faca rauwinking sper ca te-am ajutat happy