| katy001_2743 a întrebat:

>~~Buna TPU!
>>>Trebuie sa'i iau un cadou unei prietene...destul de apropiata...nu cea mai buna dar e destul de buna.
>>>Uitatzy cateva caracteristici:

>~~Are parul saten deschis
>~~Ochi albastrii
>~~Ii place f mult moga[love struck geva gen haine, accesorii etc.]
>~~Ii place f mult albastrul, movul si rozul

Si cam atat sper ca va este de ajuns:X

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii plac animalele? daca da i-ai un peste de culoare albastrawinking

| andrada a răspuns:

Poi ai putea sa-i cumperi un tricou albastru/mov/roz
O cordeluta si un inel/lant/bratara/cercei
cam asa ceva

| Arsenic a răspuns:

Eu i-as cumpara un medalion foarte fumos care sa nu rugineasca sau o pereche de care stii tu ca ii plac. P.S. la medalion cred ca ar fi preferabil sa aiba culoarea albastru care este asortat cu ochii ei.