| Oriflame2000 a întrebat:

Buna TPU uitati cum vreau e sa ma imbrac in prima zi de scoala:blugi suflecat cu tenesi:http://www.google.ro/......tp?/imgres tricou cu smiley face:http://www.google.ro/......tp?/imgres numai cu maneca scurta si vesta (cardigan daca e racoare)...ce ziceti despre ootd al meu? sa fac vreo modificare? cel mai bun raspuns funda :* :)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Al doilea link cu tricoul nu merge..sunt tot pantalonii
Dar stiu despre ce tricou este vorba...

Este o tinuta casual, imi place!
Cateva bratari, cercei asortati, un inellhappy

O gentuta neagrahappy

Depinde de stilhappy

Mie imi place...dar eu sunt mai mult dupa elegant.
Daca stilul tau e mai casual:X

Oricum tinuta este nspiratahappy imi placelove struck

Un an scolar bun!
:*

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sigur ca da, arata foarte frumos si este de mers la scoala, ma bucur ca inca exista fete care nu merg la scoala cu o tona de machiaj pe fata, si cu fuste mini.
Oricum tinuta e foarte draguta, cusual si chic, cu siguranta nu vei da gres cu aceasta tinuta.