| crazydeea a întrebat:

un sfat va rog! cu ce as putea sa ma imbrac de revelion avand in vedere faptul ca eu am in garderoba doar blugi pentru ca nu sut fana a rochiilor! ce ziceti? ar merge o pereche de blugi rupti? daca da cu ce? iar parul? cum as putea sa mi-l fac sa mearga cu tinuta? multumesc anticipat! dau funda celui mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Daca nu precizezi varsta si genul de locatie unde iti petreci revelionul e imposibil de zis.

| Lykan a răspuns:

Daca vrei blugi rupti atunci pune pe tine si o bluza mai lunga in jos gen fusta

| allige243647 a răspuns:

Blugii rupti merg cu un pulover, adica ceva gen nu prea gros dar nici subtire. Cred ca poti purta pantofi cu toc botine sau platforme.;, daca te duci in club sau alta locatie. Daca mergi in vizita la cineva ia-ti niste bocancei sau cizme, ugg-uri. Parul poti sa il indrepti, bucle, un coc lejer, coada de cal, coada impletita,. Sper ca te-am ajutat.;; kBye.

| Andreea9595 a răspuns:

Poti purta o bluza mai speciala cu o fusta scurta mulata sau cu o pereche de colanti (cu imprimeu este la moda). Bluza poate fi din dantea, matase, gasesti tu. Poti adopta stilul buissnes man ( cu sacou, papion, colanti/ blugi si niste tocuri ca sa ai un strop de feminitate). Eu nu prea cred ca blugii rupti ar fi o idee prea buna. Si poate ca o sa incerci o rochie, chiar daca nu esti o adepta a rochiilor.

| AdytzaSweet16 a răspuns:

Uite un sfat cum ai putea sa te imbraci tu de revelion. Cu ce consideri tu ca iti sta bine ca acum noi nu stim ce preferinte ai, ce fel de muzica asculti ( conteaza la imbracaminte ). Deci cel mai bine e cum consideri tu si eu as zice fara rupturi ca totusi e revelionul si afara e frig happy. Te-am pupat. Ceau!

| Petrus_Larisa_1990 a răspuns:

Poi sigur ar merge o pereche de blugi rupti si parul ai putea sa ti-l lasi desfacut sau sa il prinzi intr-o coada dar sus... sunt multe moduri de ati face parul.