| kkourtney a întrebat:

Va multumesc pentru sfaturile pe care mi le-ati dat in legatura cu schimbarea frizurii. M-am decis sa imi fac breton si sper sa nu regret. Ce tipuri de breton imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| Ramo137 a răspuns:

Intr-o parte.
eu mi-am facut drept si imi sta foarte bine dar... mai bine nu iti faci din maii multe motive:
cand bate vantul ti-l da peste cap
o sa te enerveze mereu,
sunt mai multe dar nu le mai tin minte, eu vreau sa-mi creascaa inapoi parul si pana imi credte, cred ca trebuie sa mai las inca 2 anisad

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Îţi recomand bretonul rotund:
http://www.plusdieta.ro/......rotund.jpg
Dacă te plictiseşti de el, poţi să-l muţi pe ce parte vrei tu fără să se vadă aiurea. La bretonul pe o parte, nu-l poţi muta pe cealaltă că se văd urât şuviţele mai lungi.

| sellyz a răspuns:

Bretonul drept pana la sprancene este o idee buna daca ai parul drept. daca este tuns in scari atunci fa-l intr-o parte

| AlleMarie a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres uite acesta mi sa parul frumos depinde ce se potriveste alegeti u te aici:http://www.google.ro/......tp?/search

| ireneee123 a răspuns:

Daca ai fruntea lata iti poti face breton, daca nu o ai bretonul ti.ar incarca fizionomia fetei si ai arata urat, parerea mea este sa nu iti faci breton, pentru ca este foarte pretentios. se ingrasa f repede. trebuie sa il aranjezi tot timpul. iti vor aparea cosuri pe frunte. in plus de astea te vei plictisi si ai sa vezi ca o sa iti creasca f greu, am trecut prin asta si crede ma nu a fost placut. sper sa iei decizia corecta.