| Ushsisisn a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati. Am nevoie sa imi spuneti unde pot gasi ghete cu detalii din perle. Am cautat peste tot dar am gasit doar in zara si nu sunt la un pret tocmai accesibil. Caut de mult timp si am nevoie sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, iti cumperi o pereche de ghete normale si iti cosi singura perle pe ele!

Desii...perle pe ghete, este culmea chitchului!

| anamariarot a răspuns:

Eu am văzut la Stradivarius, la 189 de lei; sunt drăguțe și nu sunt kitschoase, dar nu știu dacă se găsesc și în magazinele fizice.
https://www.stradivarius.com/......75001.html