| deeyuu a întrebat:

Buna TPU va rog sa imi spuneti ceva tratament naturist pentru cosuri m-am saturat de ele si cel mai bun rasp primeste funda daca sunt mai multe bune funda o va primii cel mai rapid va rog urgenttttt!

Răspuns Câştigător
| ღElyaღLoveKpop a răspuns:

Poi eu am incercat cu pasta de dinti, pentru ca mi-a sugerat o amica, care a mai facut chestia asta, si a zis ca a functionat.Cica usca cosurile si eu am incercat si a functionat.happy acum nu mai am cosuri, incearca sa te dai seara iar dimineata urmatoare te speli pe fata si seara te dai din nou.Fa asta in fiecare seara happy o sa functioneze o sa vezi. SPER CA TE-AM AJUTAT happy

| deeyuu explică (pentru ღElyaღLoveKpop):

Si seara ma dau si ma las asa fara sa ma mai spal numai dimineata ma spal? si ma dau ca si cum mas da cu crema sau intr-un mod anume? si stii uneori atat ma enerveaza ca mii le mai si rup si mii se fac rani din alea cred ca stii daca imi sp ce sa fac si cu alea iti dau funda din start

| ღElyaღLoveKpop a răspuns (pentru deeyuu):

Nu e bine daca lespargi cosurile deoarece o sati ramana pe fata eu am facut asta o data si mi-a ramas semn.Ma rog trebuie sa te dai in fiecare seara cu pasta de dinti in zona unde ai cosuri, si sa te speli dimineata urmatoare cu apa si sapun fa chestia asta in fiecare searawinking si o sa ti se usuce cosurile, SPER CA TE-AM AJUTAT happy.

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Aknesol. Te dai de 2 ori pe zi, timp de 1-2 săptămâni. Între timp, te dai şi cu zeamă de lămâie. Nu mai pui mâna să le spargi, că mai rău se fac.La duş, zilnic, pui o linguriţă de sare, una de zahăr şi una de gel de duş pe un burete puţin aspru şi freci zona. După astea poţi să te dai cu soluţii, cremă de gălbenele.

| deeyuu explică (pentru AikkoxD):

Dar eu am cosuri pe fata nu pe spate...

| AikkoxD a răspuns (pentru deeyuu):

Mă rog, e la fel oriunde. Am dat copy paste că mi-era lene să mai scriu de enşpe mii de ori acelaşi lucru.

| rody5 a răspuns:

thinking bicarbonatu de sodiu dupa dus apoi sa clatesti, apa oxigenata am inteles ca ar duce la disparitia petelor. eu am incercat doar bicerbonatu pan acu. reduce sebumul muultwinking bafta