| Myruna99 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Cum fac sa-mi creasca unghiile foarte repede, adica o luna?

Răspuns Câştigător
| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Uleiul de ricin. Du-te la farmacie si cere o sticluta, nu este mai mult de 3-4 lei, si le aplici pe unghii cu ajutorul unei pensule happy.

7 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Iti pui unghii false.

| Myruna99 explică (pentru stresat):

Nu am cum sa-mi pun unghii false. Sunt clasa a vi-a

| stresat a răspuns (pentru Myruna99):

Pei si atunci de ce mai vrei sa iti creasca unghiile asa rapid? Lasa-ti unghiile sa iti creasca normal. Eu unul nu stiu metode pentru cresterea unghiilor mai accelerata.

| strengaritzza a răspuns:

Imposibil sa realizezi chestia asta. Daca vrei unghi foarte lungi, pune-ti unghii din silicon. Nu din plastic, la un salon bun.

| PrincessSophie a răspuns:

Ulei de ricin sau baie calduta in ulei de masline.

| babypowder87 a răspuns:

Ulei de ricin aplicat frecventhappy

| Stefano82 a răspuns:

Intra pe acest blog http://beautyshome.blogspot.com
si cerei ajutorul maestrei Alice-Iulia...