| NiceBrownEyes a întrebat:

.TPU vara asta as vrea s-a ma fac roscata si am auzit ca sunt acele sampoane pentru colorat parul...ce ziceti sunt bune? si daca da, de unde pot face rost si cam cat costa...[ Fundita ]

Răspuns Câştigător
| alexa007 a răspuns:

Din hipermarketuri si sunt maxim 10 lei, iar intensitatea culorii depinde si de noanta parului tau ca la vopsea si tine destul de mult se duce cu timpul la spalat

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Eu am incercat sa ma fac odata cu un sampon de gen si sincer nu a avut niciun efect. Pretul e in jur de 6-7 lei un pliculet si in general se gaseste la orice supermarket

| Alexa843 a răspuns:

Se numeste nuntator. E cam 15 lei depinde de firma. Dar dupa 4 spalari se duce culoarea.