| zaapalici a întrebat:

vine vara si ne vom duce la strand! ce sa mananc sa ma ingras mai repede? e cam stupida intrebarea dar nu mai stiu ce sa vad! help me pls:X
fundita si voturi logik

Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Sa te ingrasi? Pai presupun ca esti fff slaba odata ce pui intrebarea asta. Cumpara-ti calciu ( Calcium Complex-Nature's Way) iti v a fi de ajutorwinking ...Mananca echilibrat si sanatos! App.nu te forta sa mananci mai mult decat iti permite stomacul!

8 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Pai incearca sa mananci multa paine cu carne :X si sa mananci mult adica ai mancat la amiaza intre mese mai mananca ceva o ciocolata :_? de obicei asa te ingrasi mai repede mancand ciocolata intre mese :X si sa faci potin efort si seara mananca ceva mai gras adica nu kmancare slaba cum ar fi piure de cartofi, carne etc... happy

Răspuns utilizator avertizat
| 9gag a răspuns:

Incearca sa mananci de mai multe ori pe zi, cam 6-7 mese pe zi. Succes

| AdiXd2498 a răspuns:

Sa te ingrasi mai repede? pai poti manca:
multe dulciuri,
banane,
cartofi prajiti,
prajituri
fornetti si chestii de patiserie,
cornuri cu ciocolata,
fast-fooduri,
chipsuri,
macaroane sau spaghete.

| CoJo_7028 a răspuns:

Daca mananci noaptea, cica te ingrasi...
Nu stiu daca`i adevarat, dar asa mi s-a spus mie, mancand mereu dupa 12...

| AlfaBeta a răspuns:

Mc,KFC dar nu este deloc sanatos...Mananca mancare grasa care sa contina cat mai multe calorii,carte de vita de porc, orez, cartofi pai si incearca sa scazi miscarea care o faci...Nu este recomandat sa faci acest lucru dar ingrasarea este mai rapida.Succes in continuare^^

| Danger a răspuns:

Baga Fast-food mult

| stefi_6174 a răspuns:

Mananca cat mai multe grasimi