| ButterrFlyLovee a întrebat:

:* Vreau sa comand de la AVON fondul acela de ten calming effects. Sunt saten inchis la par, si pielea de culoare nu ffoarte inchisa dar totusi sunt fffffoarte putin neagra mai ales acum de la soare. In concluzie ce sa aleg : ALMOND, CREAM sau WARMEST BEIGE? straight face

DAU FUNDAAA MARE CELUI MAI RAPID RASPUNS! [Mersiiiii

2 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Nici unul nu mi se pare ok ca si nuanta pentru ca toate sunt deschise, iar acum incepi sa te bronzezi pe fata si nu se va mai potrivi nuanta.Sincer eu l-am avut si nu am fost multumita deloc de el, dar acum tu decizi.Bafta!

| Roxana_Evelina_1998 a răspuns:

CREAM.eu l-am avut si este foarte bun sincer. funda